UVEBLOCK Hydra Lotion

UVEBLOCK Hydra Lotion

Hydratační krém proti slunečnímu záření
100 ml
denní péče - pro citlivou pokožku

UVEBLOCK® 50+ HYDRA LOTION poskytuje optimální ochranu s faktorem 50+ a udržuje hydrataci pokožky.
Má tekutou a hladkou konzistenci, rychle se vstřebává, nemastí se, nelepí a nezanechává bílé stopy. Je určen pro obličej i tělo.

BEZ PARABENŮ • BEZ FENOXYETHANOLU • BEZ PARFÉMŮ • HYPOALERGENNÍ FOTOSTABILNÍ UVA • VODĚODOLNÝ

Použití

Aplikujte v rovnoměrné vrstvě na tvář a tělo 15 minut před vystavením se slunci. Používejte často, zejména po koupání a při sportovních aktivitách. Vyhněte se kontaktu s očima.

INC

VODA, ETYLHEXYL METOXYCINAMÁT, DIETYLAMINO HYDROXYBENZOYL-HEXYL BENZOÁT, DIISOPROPYL ADIPÁT, CETYL-FOSFÁT DRASELNÝ, ETYLHEXYL TRIAZON, GLYCERIN, BIS-ETYLHE-XYLOXYFENOL METOXYFENYL TRIAZIN, C12-13 ALKYL-LAKTÁT, C12-15 ALKYL-BENZOÁT, DI-C12-13 ALKYL-MALÁT, CYKLOPENTASILOXAN, CETEARYL ALKOHOL, MONOSORBITANESTER KYSELINY STEAROVÉ, ŠKROBOVÝ OKTENYLSUKCINÁT HLINITÝ, GLYCERYL STEARÁT, METYLEN BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRA-
METYLBUTYLFENOL [NANO], PEG-100 STEARÁT, MIKROKRYSTALICKÁ CELULÓZA, KAPRYLYL GLYKOL, VP/HEXADECEN KOPOLYMER, BENZOÁT SODNÝ, DVOJSODNÁ SŮL, KŘEMIČITAN HOŘEČNATO-HLINITÝ, DECYLGLUKOZID, KYSELINA KAPRYL-HYDROXAMOVÁ, CELULÓZOVÁ GUMA, POLYSILIKON-11, PROPYLENGLYKOL, BUTYLHYDROXYTOLUEN, XANTANOVÁ GUMA.