GLYCO-A 10%

GLYCO-A 10%

APA kód pro objednání 3590644

30 ml

Indikace

Krém GLYCO-A odstraňuje nadměrnou rohovou vrstvu pokožky, zplošťuje jizvy po akné, zmenšuje velikosti pórů, vyhlazuje a zjemňuje povrch pokožky, vyhlazuje jemné povrchové vrásky, zesvětluje stařecké skvrny a jiné pigmentace na kůži. Příznivě ovlivňuje celkovou pružnost kůže. Jeho použití je i u některých onemocnění nehtů s porušenou fragilitou – onychosis lamelaris distalis nebo při prevenci atrofií při léčbě kortikosteroidy. Vzhledem k tomu, že se jedná o vysoce účinný přípravek doporučujeme před jeho používáním vždy konzultaci s dermatovenerologem.

Použití

Krém je možno používat u všech typů pleti. Krém s obsahem 10% kys. glykolové je určen k samostatnému domácímu ošetřování především u mastné pleti, a to i dlouhodobě. U normální nebo suché pleti je vhodná kombinace GLYCO-A s hydratačním nebo promašťujícím krémem. Používání krému GLYCO-A je nezbytné jako domácí příprava před provedením chemického peelingu v ordinaci lékaře. Před ošetřením chemickým peelingem je nezbytné používat krém GLYCO-A 2x denně po dobu přibližně 2-3 týdnů. Po provedení chemického peelingu se na doporučení lékaře a stavu pokožky používání krému na 3-5 dní přeruší. V tomto období je doporučováno používat ochranný sluneční přípravek.

Složení

  • 10% kys. glykolové

INC

AQUA (WATER), GLYCOLIC ACID, CETYL ALCOHOL, PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL), CETETH-20, STEARIC ACID, STEARETH-20, AMMONIUM HYDROXIDE, PARFUM (FRAGRANCE), METHYCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, GERANIOL, LIMONENE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL